نوشته شده در تاريخ شنبه 23 آبان 1394برچسب:, توسط علی |

در زیر لیستی از ارزان ترین تورهای مسافرتی را می بینید برای کسب جزئیات بیشتر بر روی هر لینک کلیک نمایید

 

تور فرانسه

 

 

تور مالزی

 

 

تور قشم

 

تور روسیه

 

 

نوشته شده در تاريخ یک شنبه 17 آبان 1394برچسب:, توسط علی |

عيد قربان كه پس از وقوف در عرفات (مرحله شناخت) و مشعر (محل آگاهي و شعور) و منا (سرزمين آرزوها، رسيدن به عشق) فرا مى رسد، عيد رهايى از تعلقات است. رهايى از هر آنچه غيرخدايى است. در اين روز حج گزار، اسماعيل وجودش را، يعنى هر آنچه بدان دلبستگى دنيوى پيدا كرده قربانى مى كند تا سبكبال شود. اکنون در منايي، ابراهيمي، و اسماعيلت را به قربانگاه آورده اي اسماعيل تو کيست؟ چيست؟ مقامت؟ آبرويت؟ موقعيتت، شغلت؟ پولت؟ خانه ات؟ املاكت؟ ... ؟ اين را تو خود مي داني، تو خود آن را، او را – هر چه هست و هر که هست – بايد به منا آوري و براي قرباني، انتخاب کني، من فقط مي توانم نشانيهايش را به تو بدهم: آنچه تو را، در راه ايمان ضعيف مي کند، آنچه تو را در "رفتن"، به "ماندن" مي خواند، آنچه تو را، در راه "مسئوليت" به ترديد مي افکند، آنچه تو را به خود بسته است و نگه داشته است، آنچه دلبستگي اش نمي گذارد تا " پيام" را بشنوي، تا حقيقت را اعتراف کني، آنچه ترا به "فرار" مي خواند آنچه ترا به توجيه و تاويل هاي مصلحت جويانه مي کشاند، و عشق به او، کور و کرت مي کند ابراهيمي و "ضعف اسماعيلي" ات، ترا بازيچه ابليس مي سازد. در قله بلند شرفي و سراپا فخر و فضيلت، در زندگي ات تنها يک چيز هست که براي بدست آوردنش، از بلندي فرود مي آيي، براي از دست ندادنش، همه دستاوردهاي ابراهيم وارت را از دست مي دهي، او اسماعيل توست، اسماعيل تو ممکن است يک شخص باشد، يا يک شيء، يا يک حالت، يک وضع، و حتي، يک " نقطه ضعف"! اما اسماعيل ابراهيم، پسرش بود! سالخورده مردي در پايان عمر، پس از يک قرن زندگي پر کشاکش و پر از حرکت، همه آوارگي و جنگ و جهاد و تلاش و درگيري با جهل قوم و جور نمرود و تعصب متوليان بت پرستي و خرافه هاي ستاره پرستي و شکنجه زندگي. جواني آزاده و روشن و عصياني در خانه پدري متعصب و بت پرست و بت تراش! و در خانه اش زني نازا، متعصب، اشرافي: سارا.

نوشته شده در تاريخ یک شنبه 17 آبان 1394برچسب:, توسط علی |

رییس حراست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با ارسال لوح از تلاش و همکاری بی وقفه آقای محمدرضا افشارزاده تشکر و قدردانی نمود.

نوشته شده در تاريخ یک شنبه 17 آبان 1394برچسب:, توسط علی |

جمع کثیری از پرسنل ستادی، عملیاتی، متصدیان جایگاههای استان، رانندگان ناوگان نفت بری و شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم مهر ماه پالایشگاه آبادان، روز ملی ایمنی را گرامی داشتند تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، سرود مقدس جمهوری اسلامی، قرائت بیانیه مقام عالی وزارت و سخنرانی مدیر منطقه و رییس واحد HSE بخشهای مختلف این جلسه را به خود اختصاص داده بود. اصغری مدیر منطقه خراسان جنوبی ضمن عرض خیر مقدم روز ایمنی و آتش نشانی را به تمامی تلاش گران این عرصه تبریک و تهنیت گفت و احراز رتبه برتر منطقه خراسان جنوبی در مدیریت بحران را حاصل تلاش، برنامه ریزی و رعایت الزام های HSE تمامی کارکنان برشمرد. نخعی رییس بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه با اعلام گزارش عملکرد این واحد در سال گذشته از هفت هزار نفر ساعت برگزاری کلاس آموزش در حوزه های HSE خبر داد. در خاتمه از 20 نفر فعالان عرصه ایمنی به رسم یادمان با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

نوشته شده در تاريخ یک شنبه 17 آبان 1394برچسب:, توسط علی |

با اعلام محمد کریمی رییس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه خراسان جنوبی در بین مناطق 37 گانه کشور، رتبه برتر مدیریت بحران در ارزیابی سال 1391 را کسب نمود در این ارزیابی که در حوزه های مختلف HSE از جمله بهداشت،ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست، آموزش، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران صورت گرفت، منطقه خراسان جنوبی به دلیل اقدامات موثر به عنوان منطقه برتر HSE معرفی گردید. در مراسمی که به مناسبت هفته ایمنی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران برگزار شد از منطقه خراسان جنوبی در جمع مناطق برتر تجلیل به عمل آمد.

طراحی سایت فروشگاهی

 

اجاره ویلا در بابلسر

.: Weblog Themes By LoxBlog :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.